Zdjęcie poglądowe

i

Autor: Źrodło: mazowiecka.policja.gov.pl

Bezpieczne Wakacje 2021 - Akcja służb i jednostek samorządowych

2021-06-24 9:57

Służby i nie tylko zadbają o nasze bezpieczeństwo podczas wypoczynku na Mazowszu.

Bezpieczne Wakacje 2021. Pod takim hasłem służby i jednostki samorządowe będą prowadzić na Mazowszu działania mające na celu zapewnić bezpieczeństwo podczas tegorocznych wakacji. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Radomiu podejmują szereg działań by podróż i wypoczynek był bezpieczny.

Będziemy kierować maksymalne siły i środki jakimi dysponujemy. Policjanci będą pracowali na wszystkich drogach. Na pewno podczas wyjazdów, powrotów, wymiany turnusów, będziemy się skupiać na drogach tranzytowych, ale również nie zabraknie policjantów na drogach lokalnych, na dojazdach do miejsc wypoczynku.

Powiedział Krzysztof Bielecki, naczelnik ruchu drogowego KWP w Radomiu. W planach jest znacznie większa liczba patroli tam gdzie ruch turystyczny jest nasilony jak i w miejscach zorganizowanego wypoczynku. Głównym celem jet zapobieganie naruszeniom prawa i nieakceptowalnym społecznie zachowaniom. Dodatkowo, w trakcie działań funkcjonariusze nawiążą współpracę z organizatorami wypoczynków dla dzieci i młodzieży. Możemy również liczyć na większą liczbę kontroli na szlakach komunikacyjnych i w środkach transportu publicznego.

Dodatkowo, policjanci będą prowadzić szereg działań profilaktycznych skierowanych do najmłodszych.

Sonda
Wakacje 2021 - czy powinny trwać krócej czy dłużej?
Igrzyska TOKIO 2020. Komu kibicować [Lewandowski, Fajdek, Lisek, Andrejczyk, Ennaoui] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #25