Broń - Orlęta

Autor: bronradom.pl Broń - Orlęta

Broń lepsza w sparingu od Orląt Radzyń Podlaski. [AUDIO]

2020-02-24 11:18

Radomianie wygrali 2:0. Na dwa tygodnie przed startem rozgrywek III ligi w drużynie z Plant panują dobre nastroje.

Zadowolenia z gry swojego zespołu nie ukrywał szkoleniowiec Broni, Dariusz Różański.

Jestem zadowolony z gry. Po serii sparingów z drużynami z niższych lig, dziś zagraliśmy z trzecioligowcem. Wynik nie jest ważny, fajnych akcji sporo, dynamicznych, w dobrym tempie.

Sparing z trzecioligowcem był tez okazją do gry dla młodzieżowców. W obu odsłonach meczu zagrało ich dziesięciu.

Nikt nie doznał poważnej kontuzji. Mecz rozegraliśmy w dobrych warunkach. Pierwsza połowa całkiem inna niż druga, w drugiej było więcej chaosu, szczególnie od 60 minuty - dodaje.

Broń ligowe rozgrywki rozpocznie 8 marca od wyjazdowego spotkania z rezerwami vice-mistrza Polski Legii Warszawa. W najbliższa sobotę - 29.02, radomianie zagrają mecz towarzyski z MKS Piaseczno.