Radomiak Radom

Autor: fot. Kacper Pacocha/ radomiak.pl

Piłka Nożna: Radomiak Radom remisuje z GKS-em Tychy

2020-10-29 10:49

W meczu zaległej 8 kolejki piłkarskiej 1 ligi Radomiak Radom zremisował z GKS-em Tychy. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Dla podopiecznych Dariusza Banasika był to drugi remis w tym sezonie. Bramki dla Radomia strzelił Karol Angielski. Zwycięstwo było blisko bo Zieloni do 86 minuty prowadzili 2:1

Chłopkom dziękuje za walkę. Źle się dla nas mecz zaczął, ale po bramce na 0:1 piłkarze zaczęli dobrze grać, odpowiedzieli bramką. Widać, że byliśmy zespołem dojrzalszym. Mieliśmy ten mecz pod kontrolą - mówił po meczu trener Radomiaka Dariusz Banasik

Trener po raz kolejny nie był zadowolony z pracy sędziego.

Zapraszam wszystkich serdecznie na obejrzenie 24 minuty kiedy to ewidentnie rzut karny nam sie należał i chyba tylko pan sędzia nie wiem z jakich przyczyn nam go nie podyktował. Kiedy mieliśmy mecz pod kontrolą i zespół GKS-u nie był w stanie nic zrobić w 84 minucie sytuacja i rzut karny przeciwko nam,którego w ogóle nie było - dodaje trener

Radomiak z dorobkiem 14 punktów zajmuje 7 miejsce w tabeli. O kolejne punkty zawalcza za Stomilem Olsztyn. Mecz zaplanowano na 7 listopada​.

Z jakiego języka pochodzi to słowo? Komplet punktów to marzenie! Z pewnością się pomylisz