Philip Nascimento

Autor: fot. Kacper Pacocha/ radomiak.pl

Piłka Nożna: Radomiak Radom wrócił na zwycięską ścieżkę

2021-04-25 17:31

W meczu 26 kolejki Fortuna 1 ligi Radomiak Radom wygrał u siebie z Odrą Opole. Mecz zakończył się wynikiem 1:0.

Zielonym w 66 minucie wygrana zapewnił Philip Nascimento. 26 letni pomocnik wszedł na boisko 2 minuty wcześniej za Patryka Mikitę. Dla podopiecznych Dariusza Banasika było to 13 zwycięstwo w sezonie.

Wydaje mi się, że tak od 20 minuty zaczęliśmy mocno dominować. W drugiej połowie, nawet porównując ten mecz do Puszczy, gdzie wygraliśmy 4:0 chyba zagraliśmy jeszcze lepszy futbol, bo co chwila były akcje, co chwila było zagrożenie, słupki, sytuacje no i też ta bramka. Druga połowa była na bardzo wysokim poziomie - mówił po meczu trener Radomiaka Radom Dariusz Banasik

Zwycięstwo za 3 punkty pozwoliło Radomiakowi awansować na 4 miejsce w tabeli. O kolejne punkty podopieczni Dariusza Banasika powalczą już w najbliższą środę (28 kwietnia) z sąsiadem z tabeli ŁKS-em Łódź.

Czy biegasz podczas epidemii koronawirusa?