warsztaty filmowe

i

Autor: FILMFORUM

Pod okiem fachowców zgłębią tajniki sztuki filmowej

2022-05-18 13:32

Ruszyła rekrutacja na zajęcia filmowe. Tygodniowe warsztaty „TOGETHER - ToGetThere” mogą stać się dla uczestników przepustką do świata filmu. Wydarzenie jest częścią 15 Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO.

Warsztaty są dla osób zainteresowanych zdobyciem pierwszych doświadczeń w pracy na planie filmowym. Uczestnicy pod opieką ekspertów stworzą reklamy społeczne, a do pracy posłuży im profesjonalny sprzęt. W warsztatach mogą wziąć udział osoby w wieku od 18 do 30 lat. Udział jest bezpłatny, a większość zajęć odbywać się będzie w języku angielskim. 

Nazwa „Together - ToGetThere” nawiązuje do idei wspólnej Europy, w której nie ma zgody społecznej na dyskryminację. Udział w warsztatach pozwoli młodym ludziom wyrazić swój sprzeciw wobec szerzenia zła, mowy nienawiści i stygmatyzacji osób o odmiennych poglądach lub pochodzeniu poprzez stworzenie autorskich reklam społecznych - mówi Karolina Adamczyk dyrektor festiwalu 

Wydarzenie jest częścią 15. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO. Regulamin i karta zgłoszeniowa na stronie Kameralnego Lata. Zgłoszenia można przesyłać do 12 czerwca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE