Legia - Broń

Autor: bronradom.pl

Broń Radom przegrywa z rezerwami Legii na inaugurację wiosny [WIDEO]

2020-03-09 12:20

Radomianie przegrali ze stołeczną drużyną 0:2. Pierwszy gol wpadł już w drugiej minucie meczu. Strzelili go „Broniarze” do własnej bramki.

Nie tak wyobrażali sobie inauguracyjny mecz podopieczni Dariusza Różańskiego. W kadrze Legii tym razem na próżno było szukać ekstraklasowych nazwisk. Pierwsza bramka wpadła już w drugiej minucie meczu. Było to samobójcze trafienie. Drugi gol to już 51 minuta. Rozmiary porażki mogły być większe, jednak Jakub Kosiorek w 28 minucie obronił rzut karny.

Broń w Ząbkach wystąpiła bez kontuzjowanych zawodników: Przemysława Wicika i Jakuba Góździa. W drużynie zadebiutował za to Adrian Dąbrowski.

W niedzielę kolejna szansa na punkty dla podopiecznych Dariusza Różańskiego. Broń podejmie u siebie Huragan Morąg. Początek meczu w niedzielę o 12.