Amfiteatr

i

Autor: Karol Pakosz

Dzień dobry na kulturę! - Amfiteatr zaprasza na piknik

2021-06-10 9:03

Radomski amfiteatr przygotowało dla radomian wydarzenie na którym podsumowuje swoją działalność. Więcej o tym w artykule.

"Dzień dobry na kulturę!" - To nazwa pikniku jaki organizuje Radomski Amfiteatr. Placówka chce w ten sposób podsumować swoją działalność z ostatnich 12 miesięcy. W planach są m.in. Warsztaty, gra terenowa i kącik porad ekspertów, ale to nie wszystko:

Zapraszamy także na koncert FIONKA DZIECIOM . To autorski projekt Emilii Rutkowskiej - Bekas, autorki potrójnie nagrodzonej na I KFPP Mini-Debiuty w Opolu piosenki „w chmury daj nura”. Fionka Dzieciom pisze piosenki, w których najważniejsza jest niebanalność i zabawa słowem. Każda piosenka to inna historia, którą Fionka opowiada razem z dziećmi śpiewem, tańcem, gestem

Czytamy na stronie wydarzenia na FB. W planach jest również przedstawienie teatralne:

Spektakl Teatru TAK "ŚMIECIAKI RATUJĄ ŚWIAT" porusza ważny, jakże aktualny temat dotyczący nieciekawej sytuacji naszej planety poruszony w sposób przystępny dla wyobraźni dziecka. Akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości, w której na świecie żyją już tylko tytułowe Śmieciaki. Od nich dzieci dowiadują się jak świat wyglądał kiedyś, dlaczego wszystko się zepsuło i co zrobić, żeby to naprawić. Razem z dziećmi przygotowują paradę. Koniecznie weźcie w niej udział! - Czytamy na stronie wydarzenia na FB.

"Dzień dobry na kulturę" odbędzie się w niedzielę. Więcej informacji o pikniku i atrakcjach jakie na niego przygotowano znajdziecie na fanpage'u amfiteatru.

Sonda
Euro 2021 - czy Polska wyjdzie z grupy?
ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali