Cerrad Enea Czarni Radom

Autor: Cerrad Enea Czarni Radom

Siatkówka: Bez niespodzianki pod złotym sufitem. Wojskowi z kompletem punktów

2020-11-05 10:12

W zaległej 7 kolejce siatkarskiej PlusLigi drużyna Cerrad Enea Czarni Radom pokonała na własnej hali Cuprum Lubin. Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Faworytem tego spotkania od początku była drużyna z Radomia. Przypomnijmy, zespól prowadzony przez Roberta Prygla wygrał ostatni mecz w imponującym stylu z Vervą Warszawa i przerwał serie 4 porażek z rzędu. Drużyna z Lubina jest na ostatnim miejscu i jako jedna z dwóch drużyn w lidze, nie zdołał zapisać na swoje konto zwycięstwa w tym sezonie.

Podopieczni Marcelo Fronckowiaka zdołali wygrać tylko pierwszego seta(16:25). Kolejne należały już do Wojskowych (27:25,25:22,25:19).

Muszę szczerze przyznać, że to był bardzo ciężki mecz. Zupełnie nie widać tego, że Lubin ma w tabeli 1 punkt. Wygraliśmy tylko dlatego, że się przeciwstawiliśmy, po tej porażce w pierwszym secie, gdzie zagraliśmy bardzo słabo. Na szczęście potrafiliśmy wrócić i obrócić losy meczu na naszą stronę. Bardzo sie z tego cieszymy, że potrafiliśmy sie podnieść i walczyc o każdą piłkę - mówił po meczu rozgrywający Wojskowych Michał Kędzierki.

Obecnie Cerrad Enea Czarni Radom zajmują 6 miejsce w tabeli. Maja na swoim koncie 4 zwycięstwa i 5 porażek. Liderem tabeli jest ZAKSA Kędzierzyn Koźle, która w tym sezonie nie przegrała ani jednego meczu.

Zdasz test na pieszego? Sprawdź, czy nie stwarzasz zagrożenia!