Wystawa Kulisy Sebastiana Stokłosy

i

Autor: FB/Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu

Będzie można zajrzeć za kulisy i podejrzeć jak pracują aktorzy na scenie

2022-05-13 11:48

Próby i kulisy pracy aktorów na scenie teatralnej - mowa o wystawie fotografii Sebastiana Stokłosy pn. "Kulisy". - Będziemy mogli przyjrzeć się pracy aktorów teatru amatroskiego Domu Kultury w Bielsku - Białej. Wydarzenie odbędzie się 16 maja w filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu.

Będzie można zajrzeć za kulisy w teatrze, może nie dosłownie, ale w ten świat mają przenieść nas fotografie teatralne - mowa o wystawie "Kulisy" Sebastiana Stokłosy. - Będziemy mogli zobaczyć na zdjęciach zmagania aktorów podczas tworzenia spektaklu - mówi Dariusz Wróbel, z filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu:

Pan Sebastian jest od kilku lat pracownikiem Domu Kultury w Bielsku - Białej, a w tym Domu Kultury działa teatr amatorski i będąc zafascynowanym tą pracą teatralną, postanowił zrobić cykl zdjęć ukazujących właśnie pracę grupy teatralnej przygotowującej się do spektaklu. Na tych fotografiach będziemy mogli zobaczyć jak ten spektakl powstaje, jak aktorzy przygotowują się do pracy.

Wernisaż wystawy "Kulisy" już 16 maja o godzinie 18 w filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE