Radomiak

Autor: radomiak.pl

Ekstraklasa: Radomiak remisuje na inauguracje rundy wiosennej

2022-02-07 20:15

W meczu 20 kolejki piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy Radomiak remisuje przed własną publicznością z Wisła Płock. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Bramkę dla Radomia strzelił Rossi.

Trener Dariusz Banasik w wyjściowej "11" wystawił Maika Karwota i Thabo Cele, którzy zastąpili byłego już zawodnika Michała Kaputa i kontuzjowanego Filipe Nascimento.

Kibice Radomiaka na bramkę musieli czekać do 28 minuty. Gola po dośrodkowaniu Dawida Abramowicza strzelił Raphael Rossi. Na odpowiedź drużyny gości nie trzeba było długo czekać. Bramkę wyrównującą strzelił w 31 minucie Damian Rasak.

Po przerwie obie drużyny grały ofensywnie jednak żadnej nie udało strzelić bramki na wagę zwycięstwa. Tym samym Radomiak spada na 5 miejsce w tabeli.

O kolejne punkty Zieloni powalczą już w sobotę z Rakowem Częstochowa. Mecz o 17.30

Czy pomocnik Lecha Joao Amaral to najlepszy piłkarz PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2021/22?