Radomiak

Autor: radomiak.pl

Ekstraklasa: Radomiak wygrywa na Łazienkowskiej. Jest awans w tabeli

2021-12-19 19:56

W meczu 19 kolejki piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy Radomiak wygrywa na wyjeździe z Legią Warszawa. Mecz zakończył się wynikiem 3:0. Bramki dla Radomia strzelił Wieteska (samobójczą), Maurides i Angielski.

Radomiak wyszedł na prowadzenie w doliczonym czasie pierwszej połowy. Bramkę samobójczą strzelił Mateusz Wieteska. Wynik w drugiej połowie podwyższył Mourides. Bramka padła w 64 minucie. Trzecia bramka została strzelona w 87 minucie z rzutu karnego przez Karol Angielski. Dla napastnika był to 9 gol w tym sezonie. Zwycięstwo pozwoliło Radomiakowi awansować na 4 miejsce w tabeli. I to na tym miejscu przezimują podopieczni Dariusza Banasika.

Przypomnijmy, mecz Radomiaka i Legii był ostatnim tego roku w PKO BP Ekstraklasie. Do grania wrócą na początku lutego.