meb

i

Autor: Materiały prasowe

Idealne meble do pokoju dziecięcego i nie tylko? To musi być firma Meblik

2022-06-20 14:59

Planujesz kupno domu lub mieszkania? A może chcesz zmienić wystrój wnętrz, które Cię otaczają? W takim razie nowe meble będą obowiązkowym punktem! Sprawdź, co może zaoferować Ci Meblik - dzięki nim urządzenie także pokoju dziecięcego nie będzie problemem.

Budowa domu czy remont mieszkania to jeden z najważniejszych momentów w życiu człowieka. To właśnie wtedy tworzymy sami, bądź też z najbliższymi wymarzone miejsce, w którym spędzimy najbliższe lata. Ważne, by czuć się w nim dobrze oraz bezpieczne. Dom bowiem to nie tylko budynek, ale także miejsce, do którego po ciężkim dniu wracamy, by móc odpocząć i się zrelaksować.

Jednak samo postawienie domu to nie wszystko. Istotne jest również jego wykończenie. Podobnie ma się z mieszkaniem. Otaczające nas wnętrza mają bowiem wpływ na nasz nastrój, samopoczucie, a nawet sen. Warto więc dobrze wcześniej zaplanować i przemyśleć, jak mają wyglądać pokoje, łazienka czy kuchnia.

Niewątpliwie obowiązkowymi elementami w nowym domu, czy też w mieszkaniu, które może nie budujemy, ale chcemy na przykład odświeżyć, są meble. Firma Meblik oferuje szeroki zakres produktów, które idealnie sprawdzą się w naszych czterech kątach. Dlaczego akurat je warto wybrać?

meblik

i

Autor: Materiały prasowe

Meble firmy Meblik są tak zaprojektowane, by służyć przez wiele lat. Wszystkie produkty są projektowane oraz produkowane w Polsce. Klienci od wielu lat doceniają ich jakość. Do produkcji mebli używane są wyłącznie materiały najwyższej jakości. Co więcej, w ofercie znajdziemy także meble dla dzieci! Właściciele firmy dobrze wiedzą, że meble w pokoju dziecięcym muszą wiele znieść, dlatego elementy malowane są utwardzane światłem UV. Dzięki temu produkty są bardziej wytrzymałe oraz łatwiej utrzymać je w czystości. Dodatkowe farby wykorzystywane do malowania spełniają europejskie normy i wymogi bezpieczeństwa określone dla zabawek. A to oznacza, że są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych.

meblik

i

Autor: Materiały prasowe

Co więcej, firma ozdabia fronty techniką grawerowania, dzięki czemu meble są ciekawsze i wielowymiarowe. W ofercie Meblik znajdziecie nie tylko kolekcje, ale nawet całe linie mebli. Wszystkie posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i jakości. To tylko potwierdza, że meble spełniają wszystkie wymogi stawiane produktom przeznaczonym dla dzieci w różnym wieku.

Firma Meblik działa na rynku od 16 lat. Jak powstała? Dwóch przyjaciół - studentów i rodziców doszło do wniosku, że na rynku brakuje mebli dla najmłodszych. Bezpiecznych, ale też takich, które będą mogły zmieniać się wraz z dziećmi. Meblik jako jedna z pierwszych firm na rynku stworzyła kolekcję mebli dziecięcych, a następnie młodzieżowych. Dodajmy, że firma działa nie tylko w Polsce, ale także za granicą, m.in. na Litwie, Łotwie, Ukrainie czy na Węgrzech.

meblik

i

Autor: Materiały prasowe

Całą ofertę firmy Meblik można znaleźć na stronie internetowej. Warto również odwiedzić sklep stacjonarny Meblomax w Radomiu przy ul. Czystej 4. Znajdziemy tam produkty firmy Meblik, będziemy mogli przyjrzeć się im bezpośrednio oraz sprawdzić ich funkcjonalność.