Hala RCS stadion

i

Autor: Wojciech Wójcikowski

Los hali w rękach Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego

2021-11-17 14:32

Teraz wszystko w rękach Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego. To on zdecyduję czy i kiedy hala widowiskowo- sportowa będzie dopuszczona do użytkowania. Przypomnijmy. Hala została dopuszczona do użytkowania przez straż pożarną.

Zielone światło ze strony strażaków nie oznacza, że na hali zaczną być rozgrywane mecze koszykarskie czy siatkarskie.

- Czekaliśmy na pozytywną opinię straży pożarnej dotyczącej użytkowania hali widowiskowo sportowej przy ul. Struga. Wszystkie dokumenty dotyczące wykonania prac trafiły do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, który ma wydać pozwolenie w ciągu kilkunastu dni. Liczymy, że ta decyzja będzie pozytywna - mówi Michał Podlewski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu.

Miejski Ośrodek Sportu informuje, że prace trwają teraz przy budowie stadionu przy ul. Struga.

- Trwają prace związane z utwardzaniem podłoża pod trybuną południową. Kończą się prace przy zbiorniku retencyjnym w części północnej oraz kontynuowane są roboty na odcinku północno- wschodnim obiektu. Jeżeli chodzi o termin oddania inwestycji oraz harmonogram prac poznamy je w aneksie terminowym- tłumaczy Michał Podlewski.

Założenia zapisane w aneksie terminowym mamy poznać w najbliższym czasie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE