VI Bieg Charytatywny

i

Autor: fb/ Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie

SPORT

Pobiegną w szczytnym celu. W weekend Bieg Mikołajkowy w Hucie k. Lipska

2023-12-04 11:33

Już w najbliższą sobotę (9 grudnia) odbędzie się Charytatywny Bieg Mikołajkowy na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczym w Hucie k./Lipska . Będzie to 6 edycja.

Celem tegorocznej edycji jest zebranie środków na budowę na altany edukacyjno - terapeutyczne w sensorycznym ogrodzie zmysłów. W programie loterie, licytacje, marsz z kijkami nordic walking oraz biegi w różnych kategoriach wiekowych.

Wspaniali Mikołajowie i Mikołajki! Mamy okazję, by ponownie zrobić coś dobrego dla dzieci ze Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie k./ Lipska. W tym roku po raz szósty pobiegniemy w szczytnym celu. Postanowiliśmy zorganizować bieg charytatywny na różnych dystansach, tak by zaangażować, jak największą ilość osób niezależnie od poziomu zaawansowania sportowego. Oprócz imprezy sportowej przygotowujemy moc atrakcji dla dzieci i dorosłych. Nie zabraknie oczywiście poczęstunku oraz mnóstwa pozytywnej energii. Każdy z uczestników biegu otrzyma pamiątkowy medal, a zwycięzcy puchary - czytamy na profilu FB Ośrodka

Zapisy cały czas trwają. Szczegóły na profilu facebookowym ośrodka i Fundacji Follow me.

DYSTANSE I KLASYFIKACJE

Podział na:

I Grupa - dzieci młodsze do 12 lat

II Grupa - uczestnicy w wieku 12+ z podziałem na kobiety/mężczyźni, OPEN Nordic walking.

III Grupa - uczestnicy w wieku 16+ z podziałem na kobiety/mężczyźni

Dystanse kolejno odpowiednie do powyższych grup:

- 200 m. (grupa I)

- 2000 m. (grupa II)

- 8500 m. (grupa III)