Cerrad Enea Czarni Radom

i

Autor: Cerrad Enea Czarni Radom

Siatkówka: Wojskowi rozpoczynają walkę w Pucharze Polski

2021-12-21 19:58

W pierwszej rundzie Tauron Pucharu Polski drużyna Cerrad Enea Czarni Radom zagra wyjeździe z Krispolem Września. Mecz jutro (22 grudnia) o 17.

Siatkarze Cerrad Enea Czarni Radom rozpoczynają rywalizację w Tauron Pucharze Polski. W pierwszej rundzie zagrają z I- ligowym Krispolem Września. Drużyna prowadzona przez szkoleniowca Mariana Kardasia zajmuje obecnie 9 miejsce na zapleczu Plusligi. W podstawowym składzie drużyny z Radomia zabraknie Wiktor Nowak, który ma uraz stawu skokowego. Dodatkowo zabraknie Michaela Parkinsona, która narzeka na niewielki uraz.

Przez ostatnie dziesięć sezonów chyba tylko raz grałem w Pucharze Polski, bo zawsze jestem w tych zespołach, które się do niego łapały. Chcemy zajść jak najwyżej, każdy mecz będziemy grać na maksa. - powiedział po ostatnim ligowym spotkaniu, szkoleniowiec Cerrad Enea Czarnych Radom, Jakub Bednaruk.

Mecz 1/16 Pucharu Polski pomiedzy drużyną Cerrad Enea Czarni Radom a Krispolem Września jutro (22 grudnia) o 17.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE