Straż Pożarna na miejscu wybuchu butli z gazem

i

Autor: Źrodło: fanpage OSP KSRG Orońsko

4 osoby ranne w wyniku wybuchu butli z gazem

2022-01-21 9:04

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 19.00 w miejscowości Sadek koło Szydłowca.

Wybuch butli z gazem w miejscowości Sadek koło Szydłowca. 4 osoby zostały ranne, a budynek został mocno uszkodzony. Ze względu na zniszczenia, został on wyłączony z użytkowania. Znamy przypuszczalną przyczynę zdarzenia:

Prawdopodobnie jedna osoba przyniosła do budynku butle samochodową LPG i coś przy niej remontował. Wtedy doszło do wybuchu. Ale jest to przypuszczalna przyczyna zdarzenia. - Powiedział nam Bartłomiej Wilczyński, rzecznik Szydłowieckiej Straży Pożarnej.

Osoby poszkodowane to dwójka dzieci w wieku 6 i 4 lata, a także dwoje dorośli. Zostali oni przewiezieni do szpitala z licznymi poparzeniami ciała. W akcji ratowniczej, brało udział 5 zastępów straży pożarnej, którzy m.in. zajeli się gaszeniem pomniejszego pożaru jaki powstał po wybuchu, a także udzielali pierwszej pomocy rannym.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE