wolontariusze Kameralnego Lata

i

Autor: archiwum Ogólnopolskich Spotkań Filmowych Kameralne Lato

Filmowa przygoda czeka. Kameralne Lato szuka wolontariuszy

2021-06-17 19:44

To okazja by poznać pracę ekip filmowych od kuchni i zdobyć nowe doświadczenia. Tak organizatorzy 14. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych Kameralne Lato zachęcają młodzież z Radomia i okolic do pracy jako wolontariusze. Termin zgłoszeń upływa 27 czerwca.

- W ubiegłym roku nawiązaliśmy współpracę ze wspaniałym człowiekiem. To edukator i nauczyciel jarek Basaj. W tym roku również wolontariusze będą pracować pod jego opieką - wyjaśnia Karolina Adamczyk, dyrektor Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO.

Wolontariat, podczas tej imprezy, to propozycja dla osób w wieku 18 - 25 lat. Jak twierdzą organizatorzy szukają ludzi odpowiedzialnych, zorganizowanych, gotowych na nowe wyzwania i komunikatywnych. Z racji zadań powierzanych wolontariuszom mile widziani są panowie.

- Wolontariusze wspierają nas w działaniach promocyjnych, w realizacji poszczególnych podprogramów. Podczas festiwalu wolontariusze mają możliwość zaangażowania się w kilka obszarów tematycznych, takich jak: obsługa biura festiwalu, wsparcie organizacyjne, praca w biurze prasowym, pomoc techniczna przy projekcjach, konferencjach branżowych i warsztatach filmowych oraz opieka nad zagranicznymi gośćmi - dodaje Karolina Adamczyk. Praca w wolontariacie Kameralnego Lata to nie tylko przygoda. Uczestnicy mogą liczyć także na: oficjalny certyfikat odbytego wolontariatu, ubezpieczenie,  udział w serii ciekawych wydarzeń artystycznych,  możliwość zaliczenia praktyk studenckich. Ogólnopolskie Spotkania Filmowe w tym roku zagoszczą w Radomiu od 4 do 10 lipca, ale wolontariusze będą potrzebni od 3 do 11 lipca.

QUIZ. Dokończysz przysłowie po czterech wyrazach? Nieliczni zdobędą więcej niż 6/10

Pytanie 1 z 10
Dokończ przysłowie: "Lepszy wróbel w garści..."