Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w środę, 24 czerwca, tuż przed godziną 16:00 . Na 426 kilometrze trasy S7, na odcinku między Grójcem a Białobrzegami, zderzyło się ze sobą pięć samochodów. Z dotychczasowych informacji wynika, że w wyniku karambolu jedna osoba została ranna i wymagała pomocy medycznej. Na miejscu pracują służby, którzy zabezpieczają teren i ustalają dokładne przyczyny wypadku.
Utrudnienie mogą potrwać jeszcze 2 godziny. Policja zorganizowała objazdy.
Zobaczcie także naszą galerię zdjęć: Ratownicy WOPR Radom świętowali dzień Ratownika Wodnego