MP

Autor: Artur Błasiński

Kolejne sukcesy radomskich lekkoatletów

2022-03-08 8:45

6 medali zdobyli zawodnicy RLTE Optima Radom podczas 66 PZLA Halowych Mistrzostw Polski w kategorii seniorów i młodzieżowców.

Dawid Krzemiński w trójskoku został Mistrzem Polski w kategorii młodzieżowców. Natomiast w kategorii senior obronił 3 miejsce. Dodatkowo w skoku w dal wygrał kategorię młodzieżową. Aneta Rydz w skoku wzwyż zdobyła srebrny medal w kategorii seniorów. Kolejnym medalistą, tym razem w biegu na 3000m, który stanął na 2 stopniu podium, był Mateusz Gos. Olgierd Michniewski na dystansie 60 m przez płotki zdobył 3 miejsce w kategorii młodzieżowców.

Po zdobytych medalach w kategorii juniorów i juniorów młodszych oraz seniorów i młodzieżowców klub RLTL Optima Radom ma już w swoim dorobku 10 medali w roku 2022. Wszystkim gratulujemy!