police

i

Autor: Wojciech Wójcikowski

Nie żyje 3-letnie dziecko. Zostało potrącone podczas uroczystości ślubnej

2022-10-08 22:08

Tragiczny wypadek podczas uroczystości ślubnej w jednej z miejscowości w powiecie radomskim. Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu na placu przy kościele jeden z kierowców potrącił 3- letniego chłopca. Dziecko zmarło w szpitalu.

Informacje w sobotni wieczór potwierdziła Katarzyna Kucharska rzecznik mazowieckiej policji. Do zdarzenia doszło na parkingu przy kościele w jednej z miejscowości w powiecie radomskim. J

- W sobotę po godzinie 16 na placu kościelnym w gminie Kowala kierujący cofając swoim osobowym samochodem potrącił 3 letniego chłopca. Dziecko po przewiezieniu do szpitala zmarło. Na miejscu pracowali policjanci starając się ustalić przyczyny zdarzenia- mówi Katarzyna Kucharska z mazowieckiej policji.

Wyjaśnianie przyczyn zdarzenia odbywa się pod nadzorem prokuratora. W lokalnych mediach pojawiają się informację, że 3 latek był dzieckiem pary młodej i został potrącony przez swojego dziadka. Jednak policja nie potwierdza tych informacji. Przyznaje jednak, że kierowca samochodu był członkiem rodziny zmarłego chłopca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE