Radomiak Radom pokonał przed własnymi kibicami Górnika Zabrze!

Autor: źródło: radomiak.pl

PKO BP Ekstraklasa: Radomiak górą nad Górnikiem Zabrze!

W meczu 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy Radomiak Radom wygrał przed własną publicznością z Górnikiem Zabrze. Spotkanie skończyło się wynikiem 1:0 po bramce Dawida Abramowicza.

Radomiak odrabia ligowe zaległości! W meczu 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy Zieloni zwyciężyli z Górnikiem Zabrze. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 po bramce Dawida Abramowicza w 25. minucie meczu.

Radomianie po serii remisów w Ekstraklasie odrabiają zaległości. To już trzecie ich zwycięstwo z rzędu. W 12. kolejce wygrali 3:1 z Górnikiem Łęczna, z kolei w meczu 13. kolejki - na wyjeździe z Cracovią 2:1.

Obecnie Zieloni wskoczyli na 5. miejsce w tabeli Ekstraklasy, mając na koncie 22 punkty. Do lidera - Lecha Poznań - brakuje im 7 punktów. Teraz przed piłkarzami z Radomia przerwa reprezentacyjna. Kolejne ligowe zmagania Radomiak rozpocznie w poniedziałek, 22 listopada wyjazdowym meczem z Zagłębiem Lubin. Później - 26 listopada ponownie pojedzie do Krakowa zmierzyć się z tamtejszą Wisłą.