Można zgłaszać potrzebujące rodziny do Szlachetnej Paczki

i

Autor: pixabay

Ruszyła Szlachetna Paczka. Szukają potrzebujących rodzin

2023-10-02 9:10

Można zgłaszać potrzebujące rodziny do Szlachetnej Paczki. Baza rodzin, którym darczyńcy będą mogli pomóc wystartuje 18 listopada.

Machina Szlachetnej Paczki ruszyła.  Aktualnie poszukiwane są potrzebujące rodziny, które będzie można włączyć do akcji. Taka rodzina nie może zgłosić się sama. O tym kogo można zgłosić - mówi Marta Kapusta, lider Szlachetnej Paczki rejonu Radom Północ:

Przede wszystkim są to rodziny w trudnej sytuacji materialnej, gdzie ta bieda powstała w niezawiniony sposób, czyli na przykład samotne matki, seniorzy, rodziny, gdzie występuję choroba. Jeżeli w naszym otoczeniu znamy taką rodzinę to możemy ją zgłosić do paczki. Apelujemy też do instytucji wszelakich typu MOPS, GOP-s, czy kościoły, które znają takie rodziny to również mogą je zgłosić. A jak to zrobić wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie www.szlachetnapaczka.pl i tam zgłosić potrzebującą rodzinę.

Baza rodzin zostanie otwarta 18 listopada, a wielki finał Szlachetnej Paczki odbędzie się 16-17 grudnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE