Grzecznarowskiego

i

Autor: AB

Drogi

Ważna wiadomość dla kierowców ! Od jutra od rana zamknięta dla ruchu będzie północna część ul. Grzecznarowskiego.

2024-04-22 10:58

Kierowcy będą musieli zdjąć nogę z gazu i bacznie patrzeć na znaki. Od jutra od rana wprowadzone zostaną zmiany w ruchu na ul. Grzecznarowskiego w pobliżu wiaduktu kolejowego. ​Zamknięta zostanie północna część jezdni.

Do zamknięcia al. Grzecznarowskiego ma dojść jutro rano około godziny 8. Spowoduje to zmiany w ruchu dla samochodów i pieszych.

Tymczasowo będzie zamknięty dla ruchu kołowego odcinek północnej jezdni alei Grzecznarowskiego (w kierunku centrum miasta) pod wiaduktem kolejowo-drogowym (pod ulicą Czarną oraz torami). Kilkadziesiąt metrów przed tym wiaduktem i kilkadziesiąt metrów za nim powstały tak zwane przewiązki (przejazdy przez pas zieleni pomiędzy obiema jezdniami), dzięki którym będzie możliwe wprowadzenie w zamian ruchu dwukierunkowego na równoległym odcinku jezdni południowej.Czasowo zamknięty dla ruchu pieszych i rowerzystów zostanie również ciąg po północnej stronie alei Grzecznarowskiego. Prosimy o korzystanie z równoległego ciągu po stronie południowej (dotarcie do niego będzie możliwe górą wiaduktu) - mówi Dawid Puton rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac