Artur Kupiec

Autor: bronradom.pl

Chełmianka lepsza w sparingu od Broni Radom

2021-02-22 13:33

Radomianie przegrali z trzecioligową drużyną z Chełma 1:3. Przypomnijmy to drugie spotkanie towarzyskie jakie w ubiegłym tygodni rozegrali piłkarze z Plant. Wcześniej ulegli Kotwicy Kołobrzeg 1:2.

Mimo przegranej, szkoleniowiec radomian dostrzegł pozytywne strony spotkania. - Wynik nie jest pozytywny dla mnie i z tego nie jestem zadowolony. Natomiast wiem jaką pracę wykonujemy i przede wszystkim wierzymy w te pracę. Dzisiaj wykonaliśmy 60 minut naprawdę solidnej pracy, oczywiście trzeba tez pochwalić zespół Chełmianki, bo zaprezentował się bardzo fajnie. Dojrzały zespół, poukładana gra. Potrafiliśmy przez godzinę grac jak równy z równym, a gdybyśmy wykorzystali sytuacje do przerwy co najmniej dwie to ten wynik byłby inny. Ale zadaniem było dziś oddanie serducha, wybieganie na maksa tego co w tym momencie mamy. Ja też widzę pozytywy w tym meczu, mówił po meczu trener Broni, Artur Kupiec.

Bron może się też pochwalić nowym zawodnikiem. Do zespołu dołączył Yudai Miyamoto, 23-letni pomocnik. Japończyk jesienią występował w KTS Weszło Warszawa. Broń przed startem rozgrywek ma w planach jeszcze dwa sparingi. Runda wiosenna trzeciej ligi rusza 13 marca.

Bramki: Goljasz 85 - Prytuljak 53, 78, Myśliwiecki 87 z karnegoBroń: Zacharski - Machajek, Kiercz, Jagiełło, Wrześniewski, Miaymoto, Dias, Dąbrowski, Pociecha, Kielak, Wolski.oraz Dziwulski, Goljasz, Jończyk, Piotrowski, Stefański, Śliwiński, Elian Hernandez.

Źródło:bronradom.pl

Czy za rażące naruszenie przepisów drogowych kierowcy powinni tracić prawo jazdy dożywotnio?