czarni

Autor: FB Enea Czarni Radom

Enea Czarni Radom wygrała przed własną publicznością z zespołem ze Lwowa

2024-01-03 10:19

752 dni czekali kibice na zwycięstwo siatkarzy Enea Czarnych Radom na własnej hali. Wczoraj ​siatkarze pokonali Barkom Każany Lwów 3 do 1. tym samym odnieśli pierwsze zwycięstwo na nowej hali przy ul. Struga.

Zgodnie z przysłowiem siatkarze Enea Czarnych Radom rozpoczęli Nowy Rok z "nowym krokiem" Wczoraj pokonali Barkom Każany Lwów, zespół który po wybuchu wojny na Ukrainie dołączył do Plus Ligii. Pierwsze dwa sety należały do Radomian. Wygrali je do 19 i 14. Kolejny trzeci set należał do siatkarzy z Ukrainy. W czwartym Czarni postawili kropkę nad i i wygrali cały mecz 3:1

- Mam nadzieję, że ten mecz będzie takim nowym początkiem w tym roku i pójdziemy dalej. Przed nami wiele elementów musimy poprawić wiele elementów. Przed nami spotkania z zespołami, które grają po prostu dobrą siatkówkę - mówił po meczu Michał Ostrowski zawodnik Enea Czarnych Radom.

O kolejne punkty zawodnicy Enea Czarnych Radom powalczą na wyjeździe z Cuprum Lubin.