nożownik

i

Autor: pixabay

Grójec: Grozi mu dożywocie. 32-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa

2021-04-06 13:37

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał 32-latek zatrzymany przez grójeckich policjantów. Podejrzanemu grozi dożywocie. Mężczyzna miał pchnąć nożem 33-latka. Ranny został zabrany do szpitala

Jak się dowiedzieliśmy, w jednym z mieszkań w Grójcu doszło do pchnięcia nożem. Podejrzany, według relacji świadków uciekł do swojego mieszkania. Na miejscu policjanci zobaczyli mężczyznę trzymającego długi nóż. 32-latek nie reagował na polecenia i próbował ugodzić nożem jednego z policjantów. Mężczyzna został obezwładniony i trafił za kraty.

- Zatrzymany 32-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. Dochodzeniowcy przygotowali materiał dowodowy i wraz z zatrzymanym przekazali go do prokuratury. Tam przedstawiono mężczyźnie zarzuty dotyczące usiłowania zabójstwa 33-latka oraz czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego z użyciem niebezpiecznego narzędzia, informuje Agnieszka Wójcik z KPP Grójec. - Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nawet dożywotniego pozbawienia wolności, dodaje.

32-latek decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 

Sonda
13 dni wolnych to wystarczająca liczba?