Szalony powrót z Andrzejek w Radomiu. Kierowca BMW STARANOWAŁ 10 samochodów [WIDEO]

i

Autor: AD/screen TT: https://twitter.com/pablo282_/status/1464931810656366594 Szalony powrót z "Andrzejek" w Radomiu. Kierowca BMW STARANOWAŁ 10 samochodów [WIDEO]

Szalony powrót z Andrzejek w Radomiu. Kierowca BMW STARANOWAŁ 10 samochodów [WIDEO]

2021-11-29 11:22

Szok! Szalony rajd w Radomiu. 36-letni kierowca BMW uszkodził w centrum miasta 10 samochodów. Mężczyzna był pijany, prawdopodobnie jechał z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad pojazdem i po kolei uderzał w szereg zaparkowanych przed jednym z hoteli aut. W sieci pojawiło się nagranie z całego zdarzenia.

Jak ustaliła policja, około godziny 5.40, 36-latek kierujący BMW jechał ulicą Słowackiego od Żeromskiego.

Uderzył w dziesięć pojazdów, prawidłowo zaparkowanych na parkingu wzdłuż jezdni i rozbił dziesięć aut - powiedział st. sierżant Kamil Warda z Komedy Miejskiej Policji w Radomiu.

Mężczyzna został zatrzymany. Jak wykazało badanie trzeźwości, miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Obecnie przebywa w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwieje zostanie przesłuchany. Zabezpieczony został również monitoring z tego miejsca. Policja ustala szczegóły zdarzenia.

Ogromny pożarna ul. Jagiellońskiej w Olsztynie

Nagranie z tego zdarzenia pojawiło się też mediach społecznościowych. Widać na nim, jak 36-latek z ogromnym pędem wpada na zaparkowane samochody. Siła uderzenia była tak duża, że pojazdy zostały wręcz przestawione. Niektóre z nich mają na tyle poważne uszkodzenia, że będą nadawać się tylko do kasacji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE