Radomskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

i

Autor: Kinga Tomaszewska

Każdy może zostać św. Mikołajem! Trwają zbiórki dla zwierzaków

2021-12-06 11:58

Od poniedziałku, 22 listopada trwa zbiórka darów dla schronisk dla bezdomnych zwierząt, które znajdują się na terenie powiatu radomskiego. To pierwsza tego typu inicjatywa organizowana przez starostwo powiatowe. Z kolei swoją zbiórkę prowadzi też Urząd Miejski w Radomiu.

Można pomóc zwierzętom i przy okazji - zostać świętym Mikołajem. Trwa zbiórka darów dla schronisk dla zwierząt z powiatu radomskiego.

To pierwsza tego typu inicjatywa prowadzona przez starostwo powiatowe w Radomiu.

Powiat radomski po raz pierwszy prowadzi świąteczną zbiórkę darów dla zwierzaków. Potrzebna jest oczywiście różnego rodzaju karma sucha i mokra, ale też ręczniki, koce, legowiska, zabawki, smycze, obroże czy miski i tym podobne psie lub kocie akcesoria. Zbiórka potrwa do piątku, 10 grudnia - powiedział nam Marcin Genca, rzecznik powiatu radomskiego.

Podobną zbiórkę prowadzi Urząd Miejski w Radomiu. Rozpoczęła się ona w poniedziałek, 6 grudnia i potrwa przez dwa tygodnie.

Zbliża się trudny, zimowy czas dla podopiecznych radomskiego schroniska. Dlatego podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku, w trosce o naszych czworonożnych przyjaciół organizujemy zbiórkę karmy i produktów przeznaczonych dla zwierzaków. Jak zawsze liczymy na wielkie serca radomian i hojne wsparcie naszej zbiórki – powiedział prezydent Radomia, Radosław Witkowski.

Zbiórka prowadzona przez Urząd Miejski potrwa do środy, 22 grudnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE