Terytorialsi

i

Autor: Wojciech Wójcikowski

Wojsko

Można spędzić aktywnie ferie. Przed nami kolejna edycja akcji "Ferie z WOT"

2023-12-07 10:15

Choć do ferii pozostał ponad miesiąc to wojskowi zachęcają, żeby spędzić ten czas poznając koszarowe życie. Po raz kolejny odbędzie się akcja Ferie z WOT organizowana przez 6 Mazowiecką Brygadę Wojsk Obrony Terytorialnej.

Chętni będą mogli wziąć udział udział w 16 dniowym szkoleniu. Szkolenia w ramach “Ferii z WOT” w 6 Mazowieckiej Brygadzie Obrony Terytorialnej odbędą się w terminach: 13-28 stycznia – dla szkolenia podstawowego oraz 21-28 stycznia. Chętnych do takiego spędzenia ferii nie brakuje.

- Na początku miałem mieszane uczucia, wojsko było tylko jedną z alternatyw na spędzenie ferii. Szybko przekonałem się, że to była dobra decyzja. Mogłem sprawdzić swoje możliwości, pokonać słabości i poznałem wiele ciekawych osób. Dzięki “Feriom z WOT” mogłem przede wszystkim spełnić swoje dziecięce marzenie o mundurze bez rezygnowania ze szkoły - mówi szer. Piotr.

Choć do ferii pozostał ponad miesiąc to osoby chętne już mogą się zgłaszać. Wystarczy skontaktować się z Wojskowym Centrum Rekrutacji w Radomiu.