Radomiak Radom

Autor: fot. Kacper Pacocha/ radomiak.pl

Piłka Nożna: Miedź Legnica lepsza od Radomiaka Radom

2020-10-01 10:17

W meczu 6. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze Radomiaka Radom przegrali w Pruszkowie z Miedzią Legnica. Mecz zakończył sie wynikiem 0:2

Było to czwarte spotkanie w ostatnim czasie tych dwóch zespołów. Poprzednie trzy zakończyły się zwycięstwem Radomiaka teraz góra była Miedź Legnica. Drużyna gości pierwszą bramkę strzeliła w 29 minucie. W polu karnym kapitan Radomiaka Maciej Świdzikowski faulował Krzysztofa Drzazgę. Sędzia podyktował rzut karny. Wykorzystał go były zawodnik Wisły Kraków Krzysztof Drzazga. Radomiak próbował gonić rywala jednak bezskutecznie. W 84 minucie Jakub Łukowski strzelił gola na 0:2. i było już po meczu.

Obecnie Radomiak Radom zajmuje 8 miejsce w tabeli. W następnej kolejne zagra na wyjeździe z Bruk - Betem Termalika Nieciecza.