Radomiak Radom

Autor: fot. Kacper Pacocha/ radomiak.pl

Piłka Nożna: Radomiak Radom przegrywa z liderem tabeli

2021-05-13 11:01

W meczu zaległej 24 kolejki Fortuna 1 ligi Radomiak Radom przegrał u siebie z Bruk - Betem Termaliką Nieciecza. Mecz zakończył się wynikiem 0:1.

Bramkę dla drużyny gości w 33 minucie strzelił Roman Gergel. W drugiej połowie Zieloni próbowali gonić rywala, mieli kilka sytuacji na zdobycie bramki. Mimo to piłka nie chciała wpaść do bramki. Dla podopiecznych Dariusza Banasika to 6 porażka w tym sezonie.

Byliśmy zespołem, który może poza zdobyczą bramkową był pod każdym względem lepszy. Zespół Termaliki oddał dwa strzały. Natomiast my przez mecz dążyliśmy do tego, żeby zdobyć te bramki , niestety piłka nie chciał wpaść. Football jest brutalny, bo totalnie ale to totalnie nie zasłużyliśmy na tą porażkę - mówił po meczu trener Radomiaka Dariusz Banasik

Mimo porażki z liderem tabeli Radomiak Radom cały czas ma szanse na awans do Ekstraklasy.

Nie wygraliśmy tego meczu, co nas boli, ale nie poddajemy się i walczymy dalej. Ja wierze w ten zespół, wierzę że uda nam się awansować bezpośrednio nie z baraży- dodaje trener

O kolejne punkty Radomiak Radom powalczy z Sandecją Nowy Sącz.

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?