rolkarze

i

Autor: pixabay.com

Po raz pierwszy w tym sezonie rolkarze opanują Radom

2022-04-22 15:41

Już w najbliższą sobotę (23 kwietnia) Stowarzyszenie Zarolkujemy Radom organizuje pierwszy w tym sezonie Nightskiting, czyli przejazd rolkarzy ulicami miasta. Zbiórka o 17 na placu Jagielońskim. Rolkarze wystartują o 18.

Przejazd rolkarzy ulicami miasta odbywać się będzie cyklicnie przez najbliższe miesiące. Pierwszy już jutro (23 kwietnia). Trasa liczyć będzie prawie 20 km. Rolkarze i rolkarki pojadą ulicami: Plac Jagielloński (start), Kelles-Krauza, Pileckiego, Chrobrego, 11 Listopada, Żwirki i Wigury, Struga, Wernera, Mireckiego, Limanowskiego, Dębowa, Kosowska, Sucha, Limanowskiego, Toruńska, E.Leclerc (przerwa), Toruńska, Wierzbicka, Łukasika, 1905 Roku, Dwokontta, Poniatowskiego, Prażmowskiego, NS, Szklana, Katowicka, Wodna, 25 Czerwca, Słowackiego, Żeromskiego, Niedziałkowskiego, Kelles-Krauza, plac Jagielloński (meta). 

Jedziemy przez miasto, żeby propagować zdrowy tryb życia, żeby propagować rolkarstwo. Kto brał już udział ten wie, że nightskitingi w Radomiu maja szczególna formę. Jest bardzo przyjemnie, zdrowo, serdecznie. Zapraszamy absolutnie wszystkich, bo będzie się działo- zachęca Mirosław Ziętkowski prezes Stowarzyszenia Zarolkujemy Radom

Udział w imprezie jest bezpłatny. Organizatorzy pilnie zalecają noszenie podczas jazdy kompletu ochraniaczy oraz kasku, jak również elementów odblaskowych i świetlnych. Dla uczestników w wieku do lat 18 noszenie kasku jest obowiązkowe. Udział w przejeździe dzieci do lat 12 tylko pod nadzorem opiekuna.