Zdjęcie poglądowe

i

Autor: Źrodło: Pixabay (zdjęcie poglądowe)

Policjanci zatrzymali 70-latkę która miała dokonać licznych kradzieży w jednym sklepie - Pracownicy oszacowali straty na prawie 9 tys. złotych

2024-02-07 16:10

Kobieta zatrzymana przez funkcjonariuszy miała w przeciągu niecałego miesiąca dokonać kilkunastu kradzieży w markecie na terenie powiatu kozienickiego. Więcej o tym w artykule.

Miała wynieść towar o łącznej wartości kilku tysięcy złotych. Kozieniccy policjanci zatrzymali 70-latkę, która miała dokonać kilkunastu kradzieży w jednym ze sklepów na terenie powiatu kozienickiego. Te miały mieć miejsce między 29 grudnia ubiegłego roku a 21 stycznia obecnego w jednym z supermarketów. Z półek miały znikać zarówno produkty spożywcze, jak również artykuły przemysłowe czy kosmetyki. Pracownicy sklepu oszacowali straty na blisko 9 tys. złotych!

Sprawą kradzieży zajęli się kozieniccy kryminalni. Dzięki podjętym przez nich intensywnym działaniom, szybko udało się zidentyfikować i zatrzymać amatorkę cudzej własności. Okazała się nią 70-latka. Mundurowi w toku prowadzonych czynności odzyskali częściowo skradzione mienie. Kobieta tłumaczyła policjantom: "że nie wie, co w nią wstąpiło”. - Mówi podkom. Ilona Tarczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach.

Jak informują policjanci, w sprawie przestępstwa kradzieży kobieta ma stanąć przed sądem. Za ten czyn grozi do 5 lat więzienia