Artur Kupiec

i

Autor: bronradom.pl

Radomianie zagrali z drużyną znad morza. Kotwica Kołobrzeg lepsza od Broni w sparingu

2021-02-19 11:43

Radomianie przegrali 1:2. Trzecioligowiec znad morza przebywa na obozie w Nieborowie i zwrócił się do radomskiej drużyny z propozycją rozegrania meczu towarzyskiego.

Szkoleniowiec Broni nie ukrywał, że cieszy się, że do pojedynku doszło, bo sztuczne boisko przy Narutowicza było zmrożone. - Dla nas to bardzo pożyteczny sparing, bo była możliwość podglądu wszystkich zawodników w większym wymiarze czasowym. Trzy stałe fragmenty zadecydowały, że ten zespół, który te fragmenty wykorzystał to wygrał. Udało nam się strzelić bramkę tylko z karnego, natomiast po dwóch błędach po stałych fragmentach tracimy bramki. Szkoda, bo wydawało się, że na początku pierwszej części spotkania inicjatywa należała do nas. Jestem generalnie zadowolony, podsumowuje trener Broni, Artur Kupiec.

W najbliższą sobotę Broń ma w planach sparing z kolejnym trzecioligowcem – Chełmianką Chełm.

Bramki: Kielak 79 z karnego - Gieraga 23, Staron 55 z karnegoBroń: Testowany (46 Zacharski) - Machajek (70 Wrześniewski), , Jagiełło, Kiercz, Wrześniewski (46 Olszewski), Miyamoto (60 Goljasz), Dias (46 Jończyk), Dąbrowski (68 Stefański), Pociecha (46 Piotrowski), Śliwiński (46 Kielak), Wolski (46 Elian Hernandez)

Źródło: bronradom.pl

Sonda
Czy wierzysz, że szczepionki na koronawirusa są bezpieczne?