Wracają Niedziele na runku

i

Autor: URZĄD MIEJSKI W RADOMIU/Anna Wróblewska

KULTURA

Przed nami kolejna "Niedzielea na rynku". To wakacyjna propozycja od Resursy Obywatelskiej

2024-07-11 10:36

Warsztaty, zabawy i mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. To wszystko czeka na uczestników kolejnego spotkania z cyklu "Niedziele na rynku"

"Niedziele na rynku". Przed nami kolejne spotkanie z cyklu. To propozycja wakacyjna od Ośrodka Kultury i Sztuki Resursy Obywatelskiej. To już 3 edycja. Tematem tegorocznych spotkań na rynku będą cztery strony świata.  - Zapraszamy do udziału całe rodziny - mówi Katarzyna Jagiełło z Resursy:

Jest to wydarzenie skierowane do wszystkich, którzy pragną wspólnych odkryć, zabawy i inspirujących spotkań. Motywem przewodnim tegorocznej edycji „Niedziel na rynku” są cztery strony świata: północ, południe, wschód, zachód. Tym razem uczestnicy wydarzenia wybiorą się w podróż na południe świata. Na dużych i małych czeka wiele atrakcji, w tym spektakl dla dzieci "Przygoda na Safarii" od Teatru Kwatera, a także wodny tor przeszkód.

Przypomnijmy, „Niedziela na rynku” już 14 lipca o godzinie 14. Wstęp gratis. Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie Ośrodka Kultury i Sztuki Resursa Obywatelska.