Sztuczne boisko GOS

i

Autor: GOS

Będzie używane do celów promocyjnych czy reklamowych. GOS ogłosił konkurs na nowe logo

2021-03-23 13:13

Grójecki Ośrodek Sportu ogłosił konkurs na nowy logotyp. Zwycięska kompozycja trafi między innymi na stronę internetową, ulotki plakaty, czy papier firmowy ośrodka.

Każdy może przesłać 3 propozycje. Technika wykonania dowolna, warunkiem jest dołączenie opisu projektu - uzasadnienia. Prace można przynosić osobiście, lub przesyłać do 20. kwietnia na adres Grójeckiego Ośrodka Sportu.

 - Ośrodek z takimi tradycjami powinien mieć znak graficzny, który oddaje jego bogatą historię, tradycję i sukcesy - mówi Ireneusz Wojciechowski, Dyrektor GOS „Mazowsze”. - Zachęcam wszystkich małych i dużych, aby wzięli udział w konkursie i stworzyli z nami logo, które będzie charakterystyczne dla naszej działalności. Mam nadzieję, że mieszkańcy Grójca zasypią nas propozycjami logotypu i będziemy mieć problem z urodzajem prac, dodaje dyrektor GOS.

Główną nagroda w konkursie jest karnet na basen.

- Zaprojektowane logo bę̨dzie symbolem Grójeckiego Ośrodka Sportu „Mazowsze” i będzie wykorzystywane do celów promocyjnych, reklamowych i identyfikacyjnych. W szczegó́lności wykorzystywane bę̨dzie na: stronie internetowej, social mediach, materiałach informacyjnych, materiałach reklamowo-promocyjnych, papierze firmowym, ulotkach, plakatach, nośnikach elektronicznych i w grafice internetowej, czytamy w komunikacie grójeckiego magistratu. Regulamin konkursu znajdziecie tu.

Czy twoje dziecko ma problemy z nauką?

Pytanie 1 z 10
Czy dziecko z własnej inicjatywy rozpoczyna odrabianie lekcji?
Zdjęcie