stadion broni flaga

Autor: Jakub Białczak

Powiało optymizmem na koniec rundy jesiennej. Broń Radom z kolejnym zwycięstwem

2020-11-16 14:13

Radomianie pokonali na wyjeździe Olimpię Zambrów 0:2 (0:0). To drugie zwycięstwo z rzędu podopiecznych Artura Kupca. Do końca rundy jesiennej pozostały 2 kolejki.

To ważne punkty dla drużyny z Narutowicza. Zwycięstwo pozwoliło radomianom oddalić się od strefy spadkowej. - Nie był to jakiś wielki mecz, szczególnie w pierwszej połowie. Był rozegrany taktycznie bardzo dobrze, bo chłopaki realizowały to na co się umówiliśmy. Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwy pojedynek, bo Zambrów też jest w trudnej sytuacji i będzie walczył o każdy punkt – mówił po meczu Artur Kupiec, trener Broni.

W meczu z Olimpią w barwach Broni zadebiutował kolejny młodzieżowiec. W 90 minucie wszedł na boisko Bartłomiej Wójcik. To wychowanek, ma 16 lat, gra na Plantach od początku swojej przygody z futbolem. Młody napastnik zdobywał już bramki w A klasowych rezerwach Broni.

Broń po 16. rozegranych kolejkach ma 19 punktów. W najbliższa sobotę o 11:00 radomianie zmierzą się na stadionie przy Narutowicza z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Mecze są rozgrywane bez udziału publiczności.

Bramki: Kielak 80, Pociecha 84.

Olimpia: Bieliński - Gołaszewski, Shibata, Ciborowski, Maliszewski, Zalewski, Paczkowski, Steć, Malinowski, Kalinowski, Pietkiewicz.

Broń: Zacharski - Machajek, Saavedra, Kiercz, Stefański, Leśniewski (90 Wójcik), Jończyk, Dias, Kielak, Goljasz (63. Pociecha), Śliwiński.

Źródło: bronradom.pl